„zaproś kolor do swojego życia!”

Warsztaty Malarskie

Warsztaty Malarstwa intuicyjnego
*
700,00 zł
Wysyłka do
*
*
Metoda wysyłki
Nazwa
Przewidywany termin dostawy
Cena
Brak metod dostawy

Malarstwo intuicyjne

O warsztacie

Nie bez powodu warsztaty rozpoczniemy medytacją prowadzoną. W malarstwie intuicyjnym chodzi bowiem nie tyle o technikę, co o ducha. Podczas medytacji dotrzesz do domu duszy, a tam do swojej prawdy. Poruszanie pędzlem za pomocą trzeciego oka? Relaksacja poprzez proces twórczy? Przepływ pozytywnej energii oraz stworzenie swojego własnego obrazu? Wszystkich tych rzeczy doświadczycie na moim warsztacie. Uwaga: dozwolone jest mocno odpłynąć.

Dla kogo?

Dla każdego, kto czuje potrzebę wyrażania siebie poprzez sztukę, wytchnienia od codziennego życia, poznania co ma do powiedzenia jego wnętrze.  Zapraszam każdego, kto chce eksplorować swoją twórczą naturę, delikatność, uważność, lekkość, potrzeby wewnętrznego dziecka.

Co da Ci warsztat?

Obudzę Twoją kreatywność, rozpuścimy przekonania blokujące działania twórcze, które zostały wgrane w Twój zestaw przekonań w dzieciństwie. Podczas warsztatu nauczę Cię jak twórczo odpoczywać, relaksować i otwierać się za pomocą pędzla, płótna i farb. W trakcie warsztatu opowiem o wielu technikach malarskich, poprowadzę Cię pod kątem technicznym, abyś stworzył_a swoje wymarzone dzieło. Poczujesz wzrost własnej wartości i pewności siebie. Namalujesz i zabierzesz do domu swój obraz na profesjonalnym płótnie 100cm/80 cm.

Program

10.00 / powitanie przy kawie/herbacie i ciastku

11.00 / podróż z kartami „Geometria pytań”, następnie medytacja prowadzona

12.00 / rozpoczęcie malowania

14.00 / lunch

19.00 / kończenie malowania, rozstawianie obrazów i rozmowa o nich

Zapewniam

  • Wszelkie materiały: płótno, szkicowniki, farby, pędzle, różne „pomocniki”
  • Kawa, izotoniki i kakao od Supersonic Food, herbata, woda i lunch
  • Magiczna atmosfera w moim domu w Warszawie

Wymagamy

  • Dress for a mess ;) Malujemy farbami akrylowymi, więc zabierz ubranie, które możesz poplamić.
  • Przed warsztatem postaraj się odwiedzić galerię, muzeum lub inne miejsce gdzie spotkasz sztukę. W liście zapraszającym na Warsztat Urszula Clarise wszysto wyjaśni.